Ultra szybki internet Oława

Internet w Oławie

Najnowsza oferta internetowa NeoConnect przeznaczona jest dla Oławy i okolic. Już nie musisz martwić się o przekroczony limit podczas ściągania danych! W sieci AirMAX nie ma żadnych limitów!

Nieważne jaki posiadasz abonament: na 12 miesięcy czy na 2 lata oraz jaką masz prędkość internetu: 16 Mb czy 300 Mb - u nas nigdy nie będzie limitu danych. To nie wszystko! W cenie abonamentu nasi klienci otrzymują bezpieczną skrzynkę pocztową, hosting www stron internetowych oraz stały adres IP.

Internet w sieci AirMAX jest szybki i tani! Zamów i przekonaj się już dziś!

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Światłowód Oława bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Oława. Dostarczamy Internet światłowodowy kablowy, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten pozwala na uzyskanie szybkości porównywalnych lub nawet większych od normalnego Internetu światłowodowego, czyli przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu zalet tradycyjnego Internetu światłowodowego, ma również wiele innych korzyści w formie: braku infrastruktury kablowej (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zawrotnej prędkości, bezproblemowości montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie infrastruktury sieciowej. W przypadku światłowodu AirFiber sieci kabli po prostu nie ma, a przecież serwis okablowania często trwa wiele dni. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Internet Fiber, bez problemu można podłączyć do Internetu cały zestaw sprzętów. Interesującym rozwiązaniem również opcja światłowodu prepaid, czyli bez umowy.

Internet PrePaid Oława - internet na kartę

Jeśli nie lubisz żadnych ograniczeń i cenisz sobie wolność wyboru to Internet PrePaid Oława - internet na kartę przeznaczony jest właśnie dla Ciebie. To jedyna w regionie oferta dostępu do sieci bez umowy. Wybierając najnowsze rozwiązanie dostępne w sieci AirMAX masz gwarancję, że płacisz tylko za czas, który w rzeczywistości spędzisz w sieci. Wartość doładowania obejmuje takie przedziały czasowe jak 1, 7, 14 i 30 dni. W każdej chwili można przedłużyć usługę. Internet na kartę to oszczędność czasu oraz pieniędzy!

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Oława - zasięg

Uwaga! Sieć AirMAX zaprasza do skorzystania z niesamowitej oferty. Tylko u nas istnieje możliwość przetestowania dowolnej usługi zupełnie za darmo przez cały miesiąc! Jeśli szukacie Państwo usługi internetowej odpowiedniej dla firmy i użytkownika profesjonalnego, już dziś można przetestować zarówno Internet PrePaid Oława - internet bez umowy lub usługę NeoConnect - superszybki internet bez limitu danych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji.

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Oława, oraz następujące miejscowości:

Bolechów, Brzezimierz, Bystrzyca, Chwalibożyce, Domaniów, Gaj Oławski, Gęsice, Godzikowice, Godzinowice, Goszczyna, Jaczkowice, Jakubowice, Janików, Jankowice, Jankowice Małe, Kuny, Lizawice, Marcinkowice, Marszowice, Maszków, Niemil, Niwnik, Oleśnica Mała, Oława, Osiek, Owczary, Pełczyce, Polwica, Psary, Siecieborowice, Siedlce, Skrzypnik, Sobocisko, Stanowice, Stary Górnik, Stary Otok, Ścinawa, Ścinawa Polska, Wierzbno, Wyszkowice, Zabardowice, Zakrzów,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Internauci wybierają nas!

Klienci są w naszej firmie wartością nadrzędną. Dlatego staramy się, żeby wspólnie spędzony czas był dla nich udany. Staramy się, aby nasze usługi zapewniały doskonałą rozrywkę, a zatrudniana ekipa była zawsze miła, pomocna i profesjonalna. Wielką satysfakcję daje nam fakt, że zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi zauważają i doceniają nasze starania oraz rekomendują nas i nasze usługi bliskim osobom. I mamy na to dowody! Wasze opinie są dla nas najrzetelniejszą informacją zwrotną i najsilniejszą inspiracją do dalszego rozwoju, a Wasza satysfakcja z usług - najlepszą wizytówką firmy. Pamiętajcie, że każda, nadesłana ocena jest przez nas traktowana poważnie, więc zostaje przekazana właściwym osobom i przyczynia się do nieustannego zwiększania jakości oferty i obsługi. Dziękujemy za polecenia i za zaufanie, którym darzycie naszą markę - Airmax Internet - od tak wielu lat.

TV internetowa na żywo i rozmaite multimedia

Airmax światłowodowy to jednocześnie dostęp do najlepszych multimediów, jak TV internetowa na żywo – z korzystnymi wariantami do wyboru.

Internet z TV kupisz u wybranych usługodawców. Dostępne pakiety posiadają różną ilość stacji i rozmaite treści. Z tego powodu powinno się przed zawarciem umowy uważnie przeczytać regulamin wybranego dostawcy usług multimedialnych. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, dostępnych w pakiecie programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

Pakiet 2w1 Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, której nie spotkasz np. w przypadku LTE.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, skontaktuj się z nami, a poznasz dużo więcej korzyści.

Pamiętaj – w celu uzyskania szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Ultraszybki, pozbawiony limitów Airmax Internet to brak problemów z transferem plików, dostęp do największych, kinowych hitów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W porównaniu do Internetu LTE, posiadasz ultraszybki Airmax Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani niesprzyjającej pogody. Airmax Internet oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz ulubione filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami bez jakichkolwiek limitów - na kilku urządzeniach równocześnie. Nie trzeba marnować czasu na załadowanie stron czy stale ponawiać transfer plików. Airmax to wspaniała propozycja Internetu dla wszystkich domowników oraz dla firm. Dostęp jest możliwy w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z ultraszybkim Wi-Fi Airmax Internet w miejscowości Oława. Napisz lub zadzwoń do nas, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w przestrzeni prywatnej lub w środowisku pracy przez cały miesiąc.

W trakcie ostatnich 10 lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla osób w każdym wieku zjawiskiem do tego stopnia codziennym, że ciężko w obecnych czasach nawet wyobrazić sobie edukację bądź codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z Internetem, możliwa jest permanentna komunikacja z każdym zakątkiem globu, przekazywanie małych i dużych plików oraz rozwijanie hobby. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak więcej niż 1, również w miejscowości Oława. Decyzja, co wybierzemy zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb użytkownika i od wykonanej infrastruktury IT. Na ogół osoby nieorientujące się w aspektach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są nieświadome tego, która oferta może sprostać ich unikatowym preferencjom. To dlatego polecamy wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax Internet oferuje klientom sprawny i satysfakcjonujący dobór idealnie dopasowanej formy połączenia z siecią z uwzględnieniem wskazanej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Oława. Dodatkowo zyskasz szansę porównania: szybkości działania Internetu, cenników, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych rabatów u rozmaitych dostawców usług.

Airmax światłowodowy to jednocześnie dostęp do najlepszych multimediów, jak TV internetowa na żywo – z korzystnymi wariantami do wyboru.Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi realizujemy w miejscowości Oława. W ramach oferty dostarczamy symetryczne łącze światłowodowe o największej przepustowości, a ponadto kanały telewizyjne online i telefon stacjonarny. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - za darmo. Masz prawo rozwiązać umowę w dowolnej chwili. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują gratis zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Użytkownicy naszej sieci zyskują w pakiecie również nieodpłatny multiroom, programy w jakości HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zamówią telefon, mogą korzystać z darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń z innymi krajami.

Światłowód symetryczny – co to znaczy? Czy łącze symetryczne jest oferowane w miejscowości Oława?

Łącze symetryczne (lub Internet symetryczny) jest takim wariantem łącza internetowego, w przypadku którego zapewniana przez operatora szybkość downloadu oraz gwarantowana szybkość wysyłania danych są sobie równe. Prawie zawsze łącze symetryczne opiera się na technologii światłowodowej. Z tego względu można również spotkać się z nazwą „światłowód symetryczny”.

Załóżmy, że operator oferuje światłowód 300 Mb/s. Wartość ta oznacza, że zarówno szybkość pobierania danych, jak również szybkość uploadu wynoszą 300 Mb/s.

Opisane w ofercie dostawcę światłowodu symetrycznego prędkości mogą być w rzeczywistości nieco inne, przy czym nie powinny być to zauważalne rozbieżności. Dlatego trzeba przed podpisaniem czegokolwiek zawsze sprawdzić warunki techniczne i szczegóły oferty.

Łącze symetryczne to świetne rozwiązanie dla klientów indywidualnych i biznesowych wysyłających dużą ilość informacji.

Światłowód symetryczny (Airmax Internet) w miejscowości Oława oferuje polski operator Airmax.

Internet do gier różnych gatunków w miejscowości Oława

Minimalna, potrzebna szybkość łączy internetowych w przypadku gry online Fortnite, w którą może równolegle grać aż kilkudziesięciu gamerów, to 10 Mbps dla downloadu danych i 1 Mbps dla uploadu.

Oznacza to znacząco niższą, wymaganą jakość niż oferuje Internet światłowodowy AirMAX. Jednak im szybszy posiadasz Internet, tym mniejsza szansa, że pozostali gracze zakłócą Twoją grę. Na przykład już samo ściąganie danych, oglądanie Netflixa czy czytanie poczty potrafi na krótko spowolnić łącza internetowe oraz źle wpłynąć na jakość połączenia między komputerem a odległym serwerem. Poza pozostałymi grającymi, spadku płynności w grach możesz doświadczyć przez przebiegające w tle aktualizacje oprogramowania lub programów na urządzeniu. Im szybszy Internet wybierzesz, tym niższe ryzyko, że coś lub ktoś negatywnie wpłynie na Twoją rozrywkę on-line.

Internet dla gamingowców z AirMAX Internet zapewnia nie tylko bardzo duże prędkości downloadu i uploadu danych, ale przede wszystkim niski ping. W AirMAX jakość połączenia między komputerem a odległym serwerem nie zależy od obciążenia Internetu – tak, jak w przypadku sieci komórkowej lub LTE.

Niezawodne łącze bez momentów braku dostępności usługi znacząco zmniejsza ryzyko rozłączenia podczas zmagań online. Oprócz do gier online, Internet AirMAX sprawdzi się do pracy, uczenia się, e-zakupów czy spędzania wolnego czasu.

Mieszkasz w miejscowości Oława i szukasz naprawdę korzystnej oferty Internetu w okolicy? Wybierz Internet AirMAX i zyskaj nieprzerwany dostęp do bieżących informacji oraz różnych form rozrywki – gdy tylko chcesz. Internet AirMAX to nowatorskie rozwiązanie. Niezawodne łącza oraz szybkości sięgające 1 Gb/s oferują zupełnie nową jakość w branży Internetu stacjonarnego w miejscowości Oława.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

Sieć AirMAX zapewnia superszybkie i stabilne łącza dla Państwa firmy. Cenimy sobie bezpieczeństwo i wygodę naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas rozwiązania stały na jak najwyższym poziomie i spełniały wszystkie Państwa wymagania. Zespół doświadczonych pracowników nieustannie dba, aby mogli Państwo nieustannie cieszyć się kontaktami online z bliskimi i bezproblemowo przeglądać zasoby internetu. AirMAX to profesjonalna oraz stojąca na wysokim poziomie obsługa klienta. AirMAX szybki i tani internet Oława - przetestuj za darmo, wybierz usługę i zamów już dziś!

Zrób bez opłat SPEED TEST i odkryj szybkość posiadanego Internetu.

Używasz Internetu w domu oraz w biznesie? Złości Cię przedłużające się wyczekiwanie na pełne załadowanie strony www? Nie potrafisz nawet obejrzeć krótkiego teledysku? Wykonaj bez opłat SPEED TEST i dowiedz się, czy Twój dostawca Internetu dostarcza wystarczającą i co istotne zgodną z warunkami umowy jakość usługi.

Teraz masz również szansę uruchomienia SPEED TEST dla wybranych komercyjnych serwerów na całej Ziemi.

Ponadto masz szansę podzielenia się raportem z testu ze innymi użytkownikami. Możesz również prześledzić statystyki swoich testowań oraz ściągnąć plik z wynikami ze SPEED TEST.

Warto wiedzieć, że każdy SPEED TEST kończy się wygenerowaniem czytelnego podsumowania z danymi na temat łączy.

Airmax Internet Opinie

4.6/5.0 - ilość ocen: 43

Ocena strony:
średnia: 4.9 / 5, głosów: 13

 

© 2022 Airmax.pl